☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Brojce
Grafika zawierająca herb Urząd Gminy Brojce

Wtorek 18.05.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Baza Aktów Własnych

 

Baza Aktów Własnych (BAW)

Baza Aktów Własnych (BAW) pozwala na prowadzenie i udostępnianie w formie elektronicznej dowolnych zbiorów aktów prawnych w postaci jednej, spójnej bazy wraz z elektronicznymi skorowidzami, powiązaniami między aktami (np. aktami zmienianymi i zmieniającymi), elektronicznymi metrykami.

BAW pozwala na spełnienie ustawowego obowiązku prowadzenia w formie elektronicznej „zbioru aktów prawa miejscowego” Portal BAW spełnia wszystkie wymogi dla BIP i może stanowić fragment BIP urzędu. Prowadzenie zbioru aktów prawa miejscowego w postaci elektronicznej stanowionych przez organy JST jest ustawowym obowiązkiem - art. 28 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych.

 

 

Dostęp do zasobów BAW (uchwał rady gminy, zarządzeń, innych aktów prawa)  odbywa się poprzez kliknięcie w obraz poniżej

Obraz w formacie JPG z logo Bazy Aktów Własnych. Kliknięcie w obraz otwiera w nowym oknie lub zakładce stronę : https://prawomiejscowe.pl/UrzadGminyBrojce/tabBrowser/mainPage

lub skorzystanie z linku: https://prawomiejscowe.pl/UrzadGminyBrojce/tabBrowser/mainPage (kliknięcie w link otwiera stronę w nowym oknie lub zakładce)

Wytworzył:
Udostępnił:
Tomasz Zdrozis
(2021-04-02 10:50:05)
Ostatnio zmodyfikował:
Tomasz Zdrozis
(2021-04-02 11:21:45)
 
 
liczba odwiedzin: 1497127

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X